İstanbul Hırdavat Fuarı 2018

İstanbul Hırdavat Fuarı 2018

Etkinlik adı:
İstanbul Hırdavat Fuarı 2018

Etkinlik tarihi:
15 / Şubat / 2018

Etkinlik yeri
Türkiye / İstanbul

Sektörün beklediği gerçek bir ticari arena!

Aynı çatı altında tüm sektörü bir araya getirme imkanı sunan İstanbul Hırdavat Fuarı, endüstri yelpazesinde daha geniş müşteri portföyüne erişim olanağı tanıyor. Üretim verimliliğini ve rekabeti artırmayı hedefleyen Kobilerin, Türkiye’den ve çevre ülkelerden gelerek fuarı ziyaret etmesi hedefleniyor.

Dünyanın dört bir yanından üst düzey yöneticilerle görüşme fırsatları!

Çoğunluğu firma sahibi ve genel müdür olan profesyonel ziyaretçilerin İstanbul Hırdavat Fuarı’na iş anlaşması yapmak amacıyla gelmesi hedefleniyor. Fuarı ziyaret edecek kişilerin büyük çoğunluğunun, sektördeki yeni teknolojileri yakından görmek, ürün ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen; üretici ve toptancı firmaların CEO ları, genel müdürleri, genel müdür yardımcıları, finansman yöneticileri, teknik departman yöneticileri, satın alma müdürleri, akademisyenler, mühendisler ve öğrenciler olması amaçlanıyor.

Daha fazla iş anlaşması için bağlantı ağınızı genişletin!

İstanbul Hırdavat Fuarı dünyanın dört bir yanından gelen sektör yetkilisi ile karşılaşma imkanına sahipsiniz. İstanbul Hırdavat Fuarı, katılımcı firmaları, hedef ziyaretçi kitleleriyle buluşturmanın yanı sıra, sektörün kendi içinde yeni iş bağlantıları kurmaları adına mükemmel bir platform oluşturuyor. Ayrıca fuar; sanayi ve endüstriyel tesisler, gemi tersaneleri, konutlar, mimarlık ve inşaat firmaları, kamu kurum ve kuruluşları ile sektöre tedarik imkanı sunan toptancı, ara toptancı ve yapı marketler ile nalbur ve hırdavat malzemelerinin kullanıldığı temel kitleyi belirliyor.

İstanbul Hırdavat Fuarı doğru adres!

Ülkemizin nalbur ve hırdavat sektörüne yönelik tek spesifik fuarı olan, İstanbul Hırdavat Fuarı, Türkiye’nin endüstriyel merkez olması yolunda büyük adımlar atmasına fırsat tanıyor. Sektöre kapılarını açacak olan fuar, dünyadaki son teknolojilerin ve Türkiye’de üretilen yeni ürünlerin bir arada sunulduğu ticari bir platformdur. Türkiye’de bu konuya yoğunlaşan ve öncülük eden bir fuarın olması, dünya çapında tanınmış ve Türkiye’de yatırım yapmaya gönüllü birçok dünya markası tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanıyor.